dort-7.jpg
Autor fotky: foto: autorka
zpět

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60: Setkávání


9. 12. 2019

Již před rokem jsem napsala, že Setkání https://www.i60.cz/clanek/detail/18856/setkani-setkani-vsechny-smutky-zahani všechny smutky zahání. I v roce 2019 probíhala setkání íčkařů v různém počtu napříč republikou a přinesla radost všem zúčastněným.

Ovšem i60 nabídla i Setkání jiného druhu, neméně zajímavé a navíc dobrodružné. A nevyžadovalo žádnou cestu, ať dlouhou či krátkou, ani velké přípravy. Nové možnosti zábavy a tvoření na íčku.

Blogy, Kluby, Projekty - Do stovky a Tvorba Ebooku. K založení vlastního blogu, klubu či vytvoření ebooku je potřeba mít u PC pohodlnou židli, trpělivost a pevné nervy. A menší či větší sladkost na obalení právě těch nervů. Ale výsledek stojí za to. A potom jen psát, vkládat a těšit se na ohlasy. Pravda je, že projekt do stovky, motivovat seniorské čtenáře k chůzi zábavnou formou, se u PC realizovat nedá. Mezi setkání však patří plným právem, přestože se íčkař, pochodující většinou sám, setkává nejen se svojí únavou, ale i touhou dosáhnout vytčeného cíle. Stát se „spolu chodcem“, sledovat trasy a zajímavé cíle na PC není žádný problém. Možná se v příštím roce setkáme i my cyklisti v podobném projektu.

A tak i v letošním roce musím napsat, že Setkání, setkání všechny smutky zahání. Šťastná setkávání i v roce příštím.

DAKO

 

Počet zobrazení: 52