Velká módní soutěž: 
Na poslední chvíli

Velká módní soutěž:
Na poslední chvíli

27. 3. 2015

Vážená redakce, vážená poroto, mé rozhodnutí zúčastnit se této soutěže padlo na poslední chvíli, a tak začal boj s časem - sehnat fotografa a co na sebe.

Bez dlouhého rozmýšlení dostal šanci krátký modrý kožíšek (Kriss), který mě kdysi svým švédským designem vyprovokoval ke koupi. Sem tam ho provětrám. Je lehký a dává mi svobodu pohybu. Mám ráda volnost... 

Hladké triko s potiskem, vykukující z kabátku, je poddajné a na těle příjemné. Mix jeho barev ničím neruší. Doplňkem jsou jednoduché šperky z křišťálu, kůže, metalu a skla.

Úzké džíny (Okay), doplněné nízkými kozačkami (Chilli) a větší kabelka (Jannis) dotváří celek jednoho z mých volnočasových outfitů pro "tisíc příležitostí". Je vhodný na špacír, do kina, na výstavy. Doprovází mě na plovárnu a na další různé aktivity.

Jako osobní "zbraň" proti slunci používám tmavé brýle (H&M), které nosím neustále při sobě a chráním tak oči před jeho dotěrnými paprsky. Na šálu dojde jen tehdy, když se zvedne vítr a pořádně zafičí.

Toto oblečení mě dokonale vystihuje - jak modré nebe, jak noční bouře.


Hodnocení naší poroty

Táňa Havlíčková:
Nádherná svěží barevnost, která neprovokuje, je jemná a skrytě silná. Líbí se mi, jak si Dagmar ve svém outfitu pohrála s barevnými nuancemi šedé, černé a bílé. Také stylová harmonie je dodržená. Boty se hodí ke kalhotám i ke kabátku s krásnou a výraznou kožešinou. Stejně jako černé brýle z Dagmary dělají velmi šik ženu. Jediné, za co dám malé minus jsou vlasy. Čím jsme starší a zralejší, tím méně nám sluší rozpuštěné a dlouhé vlasy. Kdyby měla Dagmar lehce a volně vlasy sepnuté, bylo by to na jedničku s hvězdičkou.

Hodnotím známkou 1-

Elen Zajíčková:
Moje "spolumodelka" z akce pro i60 Senior Fashion (fotoreportáž v týdeníku Blesk  pro ženy), paní Dáša, je krásná žena. To vím od září, když jsme spolu fotily. Jsem ráda, že poslala svoje fotky, a tím dokázala, že soutěž sleduje. Moje hodnocení bude tedy osobnější. Dámy prosím, promiňte. Dášo, moc ti to sluší! Jak barevně, tak stylově. Navíc, jak jsem Tě mohla poznat, nebojíš se ničeho nového. Jsi sice kreativní, ale máš cit pro "míru věcí". A to je velmi důležité. Navíc je s tebou legrace, vzrůšo, ale hlavně pohoda. A ta zcela ovládla tvoje fotky. A naštěstí je nakažlivá. Děkuji. 

Hodnotím známkou 1

Scarlett Wilková:
Jedna minus. A hned na začátek řeknu proč to minus: Kvůli vlasům. Protože oblečení se mi líbí moc a není mu co vytknout. Myslím, že Dagmar přesně dokáže vyladit pohodlí a eleganci. A teď k těm vlasům. Dagmar je půvabná, a ačkoli se říká, že světlá barva zjemňuje a omlazuje, mám pocit, že v tomto případě je to naopak. Je to moc "umělé". Kdyby měla drobátko přirozenější barvu, byl by celek dokonalý. Takže konec, bylo to krátké a stručné, protože z Dagmařina krátkého a stručného popisu soudím, že tak to má ráda.

Hodnotím známkou 1- 

Redakce:
Tak na nás to bylo až příliš stručné. Rychlý popis outfitu, ale o paní Dagmar jsme se nedozvěděli prakticky nic. A to je velká škoda, protože cítíme, že je to silná a inspirativní dáma. Nicméně v zájmu objektivity musíme být přísní.

Hodnotíme známkou 2-

 

Průměrná známka prvních deseti hodnotících čtenářů je 1,75

Celková výsledná známka je 1,65

Na aktuální výsledky Velké módní soutěže se můžete podívat zde.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdeňka Kubesová
Dášenko, moc ti to sluší a díky za čtivé povídání.
Dagmar Bartušková
Naďo, díky, diky, díky. Mooóc jsi mě potěšila.
Naděžda Valková
Dagmaro, mooc Ti to sluší! Holka, Ty mládneš !! Jen tak dále....;-)
Eva Mužíková
Paní Dagmaro, jestli jsem Vám udělala radost, tak to mne opravdu těší, upřímně.. Hezký večer.
Dagmar Bartušková
Paní Evo Mužíková - mooóc díky.
Alena Várošová
Paní Evo,kdo píše je potrrefej???? Kde je jeho úta k ženám?jen někdo je ideální......To samé mě taky napadlo,ale nechtěla jsem být stále za rebelku. a určitě s Vámi souhlasí víc lidí,jen se nevyjadřují,což je chyba.
Eva Mužíková
Paní Dagmar, z Vašeho předvedeného modelu jsem opravdu nadšená- mluvím o modelu, ne o účesu. Ten Vám i podle mne trochu v celkovém dojmu škodí. Krásně sladěné barvy, no a ty brýle jsou jako třešnička na dortu. A jestli je kožešina pravá, či ne, to přeci není rozhodující, hlavně že Vám to moooc sluší...
Eva Krausová
Mimo soutěž už bych dala za 3. Kožíšek je doufám umělý...Nějak nechápu zde hodnocení poroty někdy,nyní ani osobní hodnocení Elen Z. Článek je odbytý,krátký. Více to mimo soutěž komentovat nebudu, nemá to cenu, aspoň nebudu mezi potrefenými...,jak píše pan Horáček. Možná někdy nejsou zde diskuse úplně na místě, ale svou poznámku jste si Tomáši H. mohl odpustit, to galantní muž nedělá.
Dagmar Bartušková
Moc děkuji redakci, porotě a Vám všem za mé ohodnoceni,
Tomáš Horáček
Pitomosti tady píše jen pár potrefených.
Alena Várošová
Tady by asi paní Jitko,neměl nikdo nic psát.A k čemu potom je tady článek Diskuse?Asi ničemu nerozumím,jsem obyč ženská.
Eva Balúchová
Koukám,že jsem dnes prošvihla dvě modelky.Tak už známkovat nebudu,ale paní Dagmar má krásné,vkusné oblečení,bylo by to na jedničku,ale ,budu se opakovat,za vlasy bych dala mínus.
Redakce i60
Paní Caklová nerozumíme Vaší poznámce, vizitky popletl ve videoreportáži Blesk pro ženy, s tím opravdu nemáme nic společného. Jak to souvisí s touto soutěží?
Júlia Vonásková
p. Dagmar Bartušková, je v časopisu Blesk pro ženy č.35 25.8.2014....a pořád stejné vlasy,se divím,že za ten rok si učes nezměnila:(.....
Júlia Vonásková
panebože to je komedie :))))
Júlia Vonásková
3... za vlasy
Elena Valeriánová
1- ale jen proto, že nevím co s vlasy. Připadá mi, že by potřebovaly upravit, alespoň zastřihnout. Škada, ráda bych dala čistou jedničku
Miluše Hasenohrlová
Hodnotím 2 Paní působí vlídným dojmem, jen vlasy mají nepřirozenou barvu, délka nevadí.
Naděžda Špásová
Dávám 2-.
Tomáš Horáček
Velmi elegantní, u mne jasná 1!
Alena Várošová
Dávám za 2. Paní je celkem elegantní, nelíbí se mi vlasy stará - mladá i když sama nosím dlouhé vlasy..
Jaroslava Handlová
Já dávám za 1. Kožíšek je parádní a na paní Dagmar bych neměnila vůbec nic.
Radovan Cakl
Dávám 1 Outfit se mi moc líbí, hezky sladěný. Aby ne, když se pohybuje v branži, blízce související s módou. Možná rukávy by mohly být u kožíšku delší, ale protože znám od Jitky problémy s velikostmi, nevytýkám to modelce. Když si na fotce s brýlemi nad čelem odmyslím to, co přebývá kolem hlavy, byla by to paráda.
Hana Šorejsová
Hodnotím : 1- Jednoduchá elegance, jen vlasy bych sepnula nahoru.