Modelky z Písecké brány na videu
FOTO: redakce

Modelky z Písecké brány na videu

13. 2. 2018

V září minulého roku se v Písecké bráně uskutečnila módní přehlídka s modelkami portálu i60. Ty čtenářky, co se přišly osobně podívat, zažily příjemnou atmosféru na vlastní kůži. A mohly vzpomínat. I já jsem k nim patřila. A nechtěla se smířit s tím, že video, které bylo natáčeno, asi už neuvidím.

O to větší byla moje radost, když jsem minulý týden obdržela mail s odkazem na video od autorky, paní Lídy Fikerové. Okořeněno o humor a fotografie pana fotografa Václava Burle, je to vlastně velmi milá vzpomínka na už téměř zapomenutou akci. Proč až teď, nevím. Natočit video, je jedna věc. Sestřihat jej, je věc další. Neméně náročná. A být se svojí prací spokojen, je asi to nejtěžší. Kdo to někdy dělal, ví, o čem mluvím. Já jsem jen moc ráda, že paní Lída si tu práci dala a video nám nakonec poslala.  

Tato přehlídka měla vícero „ poprvé“.  Poprvé jme byly samy, bez milé produkční Danielky. Poprvé byl představen muž na portálu i60, pan Kolja Marčev. Je báječný! Poprvé jsme prodaly většinu předváděných modelů přímo na místě. Zústaly nám báječné přátelské vazby.

Modelky oblékly modely z butiku Martina, Šaldova ulice 9, Praha Karlín a oblečení z Textil House v Michelské ulici. O modely byl velký zájem.

Ve videu uvidíte krátce i záznam vystoupení vicemistryně ČR, semifinalistky mezinárodních soutěží ve standartních tancích paní Máří Magdalenu Dufkovou. S jedním ze svých tanečních partnerů, panem Zdenkem Zunou, zatančila jive a na závěr přehlídky passo doble.

Děkujeme všem, co se na akci podíleli, i těm, co se přišli jenom podívat. Děkujeme za video.

 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
olga skopanova
Ano krása má mnoho podob jen škoda že pro výrobce oblečení je to pouze a jedině hladká tvářička a velikost 36.
Elen Zajíčková
Paní Olgo, myslím, že to obě cítíme stejně . Jen jsem to z těch vašich prvních příspěvků chápala jinak. Proto jsem to chtěla objasnit. Je fajn, že na to máte stejný názor. Ano, zralé ženy jsou opravdu krásné. Jejich krása sice není o tělesných parametrech, ale o moudrosti a zkušenostech. I když nutno dodat, že mnoho seniorek , a i našich modelek, se pyšní přímo dokonalou postavou. I když, co je dokonalost, , co je krása? Pro každého něco jiného. Je to věc názoru. A v našem věku už si za touto pravdou můžeme jednoznačně stát. Krásny den všem!
olga skopanova
Paní Elen já vaši práci nezpochybňuji jen si myslím že by mělo být samozřejmostí že modu pro zralé dámy nepředvádějí dívenky v pubertálním věku právě proto že i starší modelky mohou být krásné.
Libor Farský
Výborně, Elenko, tleskám...
Hana Lancová
Elenko. Velmi pěkná přehlídka, moc krásné modely. Počet přihlížejících dam stoupá, což je výborné. A pánové, co vy? Vaši účast bude zachraňovat jen pan Raška?
Elen Zajíčková
Dobrý večer! Jsem moc ráda, že záznam z přehlídky máme už k nahlédnutí na Portále. Ráda bych paní Skopanové objasnila, proč pořádáme přehlídky pro seniory. Na Portálu i60 jsou modelky nad 55 let. Je to Portál pro seniory, tak logicky ,modelky jsou dámy zralého věku. . Módních přehlídek s aktuální módou je všude plno, v tom mi jistě dáte za pravdu. Mladých modelek ještě více. O mladí je prostě zájem. Butiky předvádí nejradši na mladých, dokonalých ženách. A přitom dámy zralého věku můžou být neméně krásné a ještě zajímavější.Právě díky svým zkušenostem se životem . Naše přehlídky ukazují vhodné oblečení , které je mladistvé a slušivé a přitom vhodné i pro starší dámu. Představujeme zajímavé butiky, výhodné nákupy. Dáváme tipy nejenom na vhodné oblečení, ale i na něčím jiné a zajímavé obchody. Na vintage butiky , second handy, nebo další formy prodeje. Snažíme se přehlídkami poradit, jak dobře vypadat a líbit se. A taky jak ušetřit peníze. Našim cílem je umožnit všem seniorkám dobře vypadat a to za méně peněz. Proto při přehlídkách kombinujeme různé druhy butiků, tipy prodejů. jak už jsem zmínila. Když tak si najděte ostatní přehlídky. Vždy se v nich dovíte o jaký butik jde, a kde ho najdete. A věřte, že každý je jiný a něčím zajímavý.
olga skopanova
No a to je právě ono třeba budou zastoupeny a v případě že nějakým zázrakem budou tak je budou předvádět dívenky na prahu puberty.
Libor Farský
Krásné pokoukáníčko pro muže, přehrál jsem si to hned dvakrát.
Marie Doušová
Je dobře ,že se pořádá přehlídka pro seniory , je inspirativní !!
Zuzana Pivcová
Pokud bude pořádat módní přehlídku nějaká značka nebo módní návrhář, tak tam třeba budou zastoupeny různé věkové kategorie. My, protože jsme seniorský portál, předvádíme modely pro seniory.
Jitka Hašková
Bezvadné!! Je nutné takovými akcemi upozorňovat na seniorky a seniory, aby se stávali i součástí všech módních přehlídek. Zájem o módu mají všechny věkové skupiny.
olga skopanova
Nechápu proč se musí dělat modní přehlídka speciálně pro seniory podle mě by každá modní přehlídka měla obsahovat modely pro všechny věkové kategorie.