Nevybroušené diamanty - Gyöngyi Bodišová
použitá fotografie Celebwiki.cz

Nevybroušené diamanty - Gyöngyi Bodišová

11. 3. 2018

 Naše současná pěvecká scéna mě příliš neoslovuje, a proto ráda sleduji pěvecké soutěže, které se věnují vyhledávání nových pěveckých talentů.

Dnes bych vám chtěla představit v? ?tězku soutěže Česko-Slovensko má talent 2015 Gy öngyi Bodišovou

https://youtu.be/gNPLc-uNHh0

Všimněte si, jak  tato navenek nejistá dívenka během svého projevu vydá ze sebe veškeré emoce, otevře se posluchačům, slovy, gesty, zpěvem, a poté se opět uzavře a reaguje na nadšená slova chvály pouze naučenými frázemi. Mě to tedy naprosto dostalo 

 https://youtu.be/M-J2qAsVxRY< /a>

Nikdy bych nevěřila, že někdo z našich končin dokáže tuto skladbu přednést alespoň srovnatelně s Whitney Houston. Gyöngyi  to dává s neuvěřitelnou lehkostí . Nahrávka je z roku 2016. Stačila by pomoc nějakého vizážisty, imagemakera, manažera, který by pro ni vytvořil vlastní kapelu, tým, a zbourá podia u nás i ve světě. Proč se tak nestalo ?

https://youtu.be/I5-UaltIpGM

 Toto je poslední zmínka o této talentované zpěvačce, kterou jsem na YT dohledala. Hraná suverenita maskující nejistotu. Je mi z toho smutno.

 https://youtu.be/F9GALPzTBrU

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Libore, protože od toho rozhovoru o ní nejsou žádné zprávy.
Libor Farský
Krásné. Proč se vyjadřujete, jakoby ta dívka již skončila? Já doufám, že ne ...
Hana Polednová
Tuto soutěž jsem sledovala, také se mi tato dívenka moc líbila. Krásný hlas, škoda, že nedostala příležitost, aby dokázala, že opravdu umí.
ivana kosťunová
Proto jsem tam právě tuhle nahrávku zařadila :))
Jana Kollinová
Při poslechu písní jsem měla obdobné pocity jako J.Š. Dívka má úžasný hlas. Zaujala mne nahrávka vystoupení v semifinále soutěže kde celkový dojem umocnily zajímavé světelné efekty. Lahůdka pro oči, uši i duši.
Jana Šenbergerová
Pěkně mi běhal po zádech mráz. Bylo by škoda, kdyby zapadl takový hlas.
ivana kosťunová
Mě také v souvislosti s ní napadla Edith Piaf. Zajímavé :))
Zuzana Pivcová
Protože nesleduji TV, tuto dívku jsem nikdy neslyšela. Má charismatický hlas a je svá. Narozdíl od různých dalších zpěvaček ze soutěží, které skončily v muzikálech a většinou je navzájem nerozeznám. Asi má "nevhodný původ". Tytam jsou doby, kdy dnešními slovy manažer sebral na ulici v Paříži mladou ženu a udělal z ní Edith Piaf. Známý hit Whitney Houston jsem kdysi slyšela v podání Ewy Farné, ale myslím, že toto děvče ho zazpívalo přesvědčivěji. Díky za článek s ukázkami.
Dana Puchalská
K tomu se dá fakt dodat jedno české pořekadlo---PO PŘÍZNI ŘÍZNI. Je to fakt škoda.