Žena jako inspirace: Krátkovlasá Samantha Mohr
FOTO: pinterest.com

Žena jako inspirace: Krátkovlasá Samantha Mohr

23. 3. 2018

Tuto dámu je dobré znát, protože může mnoha dámám ukázat, že stárnout se dá s grácií.

Narodila se v roce 1961 a v polovině osmdesátých let sbírala tituly v amerických soutěžích Miss. Při studiu univerzity se stala Miss státu Georgia, rok poté, v roce 1986 i Miss celých Spojených států. Tehdy měla nakadeřené dlouhé hnědé vlasy, zkrátka jasnou ukázku toho, že mluvíme o druhé polovině osmdesátých let, kdy bylo v módě vše přehnaně velké, blýskavé, výrazné a hlavy žen připomínaly lví hřívy.

Móda se změnila a Samantha to využila ke svému prospěchu. Svou popularitu zúročila, stala se jednou z nejoblíbenějších amerických hlasatelek relací o počasí. Ale hlavně, prošla velkou proměnou vizáže. Na rozdíl od mnoha miss, modelek a hvězdiček, které si s přibývajícími roky nevědí rady, se z ní stala šarmantní dáma.

Změnila barvu vlasů, nechala se ostříhat a to radikálně. Její blonďatý účes teď obdivuje a napodobuje řada jejích fanynek. A to zejména proto, že se ukázalo, že ve skutečnosti má naprosto obyčejné, jemné vlasy, které by mnoha majitelkám způsobovaly starosti. Jenže, když mají dobrý střih a vhodný účes, jsou skvělé. Tak proto je dobré Samanthu Mohr znát.

Třeba si na ni některá žena vzpomene, když bude mít pocit, že stárne, její vlasy nejsou moc kvalitní a bude uvažovat o změně. Samantha ji zvládla skvěle.

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Tomanová
Dobrá práce ( s těmi plastikami), ta fotka s koženou bundičkou se povedla :-)) Dávám pět za ten úsměv, ten je zatím přirozený:-)
Alena Tollarová
Líbilo by se mi, kdyby se na našem seniorském portálu objevovaly články o našich normálních ženách. K napsání tohoto příspěvku mě přimělo shlédnutí tohoto videa: https://www.prozeny.cz/clanek/neuveritelna-promena-evy-70-v-kratsich-vlasech-vypada-vyrazne-mladsi-43514?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
Libor Ptáček
Každá žena dokáže být na fotce krásná. Podstatný je typ ženy a výraz. Musí se usmívat a to ostatní, že se vezme trochu starší fotografie, protáhne se photošopem, a je hotovo. Stejným způsobem se dá udělat krasavice i z polisterénové hlavy. Když si dáte do vyhledavače její jméno, snad se dostanete i k její skutečné podobě. Souhlasím s předešlými příspěvky, že je to hezká žena, ale dostala se do skupiny lidí co na to mají a moderní technologie dokáží dělat zázraky.
Libuše Křapová
Dano P., přesně :-)
Lidmila Nejedlá
Tu černou koženou bundu bych brala.
Josef Borecký
Jo pěkná baba, a jistě to není s takovou genetickou výbavou a prostředky být okouzlující, ale máme tu příklady z těchto stránek senior faschion, že to jde i u nás :)
Jarmila Komberec Jakubcová
Samantha je opravu velmi krásná žena, foto je zřejmě retušované a měla dobrého plastika. Bohužel smrti se nikdo z nás nevyhne.
Dana Puchalská
Připomíná mi ty umělohmotné figuríny z výloh. Jen natočit klíčkem a ona se pohne.
Jana Kollinová
Je mi jasné, že zajímavě stárnoucí ženy z TOP amerických žebříčků jdou proti času, ale navzdory nevyčerpatelným finančním kontům mají tvrdou konkurenci s krásami českých žen. Portál i60 může nabídnou stejně atraktivní snímky atraktivních žen ve svém portfoliu a budeme žasnout nad krásou zralých žen. Vše je jen o výjimečnosti podchycení podstaty reprezentantky.
Věra Halátová
Mne to inspirovalo jenom k tomu, že jsem se podívala, kdo to je Samantha Mohr. Já jsem do teď netušila, jaké má tato žena vlasy. Dozvěděla jsem se, že byla 1x miss Georgie a 1x miss Columbia a že je ročník 1961, pak že je meteorolog a televizní hlasatelka a kdy vystudovala vysokou školu. Ženy v jejím věku vypadají dobře, i když nejsou americkými televizními hlasatelkami a nemají k té své vizáži tolik finančních prostředků. A když čtu příspěvky ostatních, které se k té výzvě k inspiraci vyjádřily, musím se chechtat. Ty články jsou kolikrát tak stupidní, ale alespoň se zasměju tomu, co si o tom myslí ostatní.
Helena Pipková
Moc jí to sluší, pěkně nalíčená, upravená.
Hana Rypáčková
Asi bych dneska neusnula, kdybych tu Samanthu nepoznala.
ivana kosťunová
Skvělá práce vizážisty a fotografa. Ještě více takových zázraků přírody a propadnu depresím.
Jitka Caklová
Je nad slunce jasné, že v lehkém životě, s tučným kontem v bance, na plastiky a různé opečovávání se to stárne. Jedno, druhé, ani třetí jsem v životě neměla, ani nepoznala, a přesto bych se Samanthou Mohr a jí podobnými "hvězdami" nikdy neměnila. Ale, když někoho baví dávat nám tyto stárnoucí krasavice za vzor, to také o něčem svědčí. Osobně to beru s rezervou.
Ilona Kolářová
To je vtip?
Alena Várošová
Stačí si nechat odborně vyretušovat fotku,to přijde nejlevněji a budete taky tak vypadat,viz můj profil i s popiskem.
Alena Várošová
Vypadá skvěle, krásná,pěstěná,šlechtěná,opečováváná a určitě i s platickými a chirurgickými zákroky vymodelovaná žena.která v životě nedělala těžkou práci? Tak si vemte z ní seniorky zářný příklad a inspirujte se.....když jí je něco málo přes padesát,také jste tak vypadaly v jejím věku?.Cha,cha,cha.....stárnout se mápřece s gracií s tím naprosto, souhlasím.
Alena Tollarová
Krátký sestřih i barva vlasů jí svědčí. Ale ročník 1961 toho o stárnutí ještě mnoho neví.
Hana Šimková
Ještě prosím napište, že Samantha má lifting obličeje a krku a nové kvalitní zuby.To se to pak stárne, když jsou peníze . A na těch vlasech, když chodí ob den ke kadeřnici je to vidět také.Tím nás chudší přece oblbovat nemůžete. Myslíte, že to nepoznáme ?
Jitka Caklová
Ke každému účesu patří úsměv. Ať chceme, nebo nechceme přijmout skutečnost, že na našich vlasech, víc než na kterémkoliv jiném orgánu, se odráží kvalita našeho života, je tomu skutečně tak. Se svými vlasy, ať to byla v mládí černá vlnitá hříva, nebo dnes krátký blond sestřih, jsem vždycky byla a jsem spokojená. Co chci aby mi slušelo, to mi sluší :-)