Dvě nové soutěže portálu i60
Ilustrační foto: pixabay.com

Dvě nové soutěže portálu i60

12. 7. 2018

Připomínáme, že na portále i60 právě běží dvě soutěže: "Můj prázdninový tip" a "Zvířata a já". Soutěží se o vstupenky do ZOO a čelovky Petzl Tikkina.

Články o domácích mazlíčcích patří už léta na našem portále k těm nejčtenějším. A také v rubrice Foto dne jsou častým tématem zvířata všeho druhu. Proto jsme se rozhodli vyhlásit literární soutěž na téma "Zvířata a já". Tady jsou její pravidla:

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60. Do soutěže může každý soutěžící vložit maximálně dva soutěžní příspěvky. Ty mohou mít libovolnou formu. Může to být příběh o vašem zážitku se zvířaty, mohou to být vzpomínky na dětství či mládí spojené se zvířátky, může to být povídka, ale také třeba fotoreportáž. Podmínkou soutěžního příspěvku je připojení alespoň jedné fotografie. všechny příspěvky musí být vloženy na portál prostřednictvím čtenářského profilu. Soutěž potrvá od dnešního dne do konce prázdnín, tedy 31.srpna 2018. Redakce vybere pět nejzajímavějších příspěvků, jejichž autoři obdrží vstupenky do ZOO Praha, případně zoologické zahrady, kterou si vybere sám oceněný soutěžící. Výsledky soutěže vyhlásíme v neděli 2. září 2018.

 

čelovka.jpg

 

Prázdnínový tip

A myslíme i na čtenáře - cestovatele. Kam vyrazit o prázdninách? Zavzpomínejte na místa, kde se vám v posledních letech nejvíce líbilo, a napište tip pro naše čtenáře. Mohou to být místa pro letní dovolenou, ale i jednodenní výlet po krásách České republiky. Psát můžete i o tipu na dovolenou v zahraničí. I u této soutěže jsou pravidla stejná - každý soutěžící musí vložit soutěžní příspěvek prosřednictvím svého čtenářského profilu a připojit k němu alespoň jednu fotografii. Tato soutěž potvrvá do 31. července a tři nejzajímavější příspěvky budou oceněny čelovou svítilnou Petzl Tikkina.

Naše fotosoutěže

Připomínáme, že do 15. června probíhá fotosoutěž na téma "Obrázky jara", v níž se hraje o outdoorové peněženky. Více o soutěži se dozvíte na tomto místě. A v běhu je také fotosoutěž na téma "Děti očima seniorů", kterou náš portál pořádá společně s Městskou částí Praha 3. Nejlepší fotografie budou vystaveny v Informačním středisku této městské části na Náměstí Jiřího z Poděbrad. K této soutěži najdete podrobné informace zde.

Vědomostní kvíz a Počin týdne

Už ani nemusíme připomínat, že každý den můžete soutěžit ve vědomostním kvízu. Soutěží se o knižní ceny. A jak to dopadlo tentokrát? Z úspěšných soutěžících měla tentokrát štěstí paní Miroslava Kinštová. Knižní cenu od nás obdrží také Jiří Libánský, jehož hezký článek Všichni dobří vodáci jsme vyhodnotili jako Počin týdne. Gratulujeme!

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Napsala jsem článek do soutěže "Zvířata a já". Nevěděla jsme, jak ho vložit od čtenářského profilu, tak jsme ho dala mezi moje ostatní příspěvky. Snad se do té soutěže nějak dostane...
Alena Tollarová
Jsem ráda, že redakce soutěže připomněla, protože od května možná leckdo zapomněl, že běží. Aspoň já na ta zvířata určitě. A bylo by fajn, kdyby odkaz zůstal na home page do konce soutěží pro ty, kdo zrovna teď na portále nejsou.
Eva Mužíková
GRATULUJI VÝHERCŮM. Také se moc těším na nové příspěvky, ty o zvířatech mám moc ráda. Ráda se i já zapojím, mám spoustu zážitků o které se podělím. Jen se rozhodnout pro ten pravý.
Zdenka Jírová
Všem výhercům blahopřeji.
Jana Šenbergerová
Gratuluji vítězům a těším se na příspěvky do všech probíhajících i nových soutěží.
Marie Seitlová
Gratuluji Jirkovi za počin týdne a těším se na nové příspěvky.
Zuzana Pivcová
Mám radost z udělení výher a těším se na příliv nových článků.
Marie Ženatová
Všem výhercům také moc gratuluji a mám velikou radost z nových soutěží...
Dana Puchalská
Gratulace Jiřímu za počin týdne. Byl to super článek.
Věra Ježková
Blahopřeji Jiřímu L. Článek se mi líbil. A těším se na nové hezké příspěvky.
Elena Valeriánová
Také výhercům gratuluji. Jsem ráda, že článek Všichni dobří vodáci byl vybrán jako Počin týdne. A nové soutěže? Přeji nám, aby bylo hodně zajímavých příspěvků.
Marie Novotná
Výhercům gratuluji a těším se na cestopisné nabídky.