Moje nezapomenutelné vánoce. Nová soutěž portálu i60 o přírodní kosmetiku
Ilustrační foto: pixabay.com

Moje nezapomenutelné vánoce. Nová soutěž portálu i60 o přírodní kosmetiku

25. 11. 2018

Vánoce jsou pro mnohé svátky klidu a rodinné pohody. Ale nezřídka se stává, že právě o vánocích lidé zažívají nejrůznější příhody, veselé, i méně příjemné. Které svátky byly pro vás nezapomenutelné? Podělte se se svými zážitky s ostatními čtenáři v naší nové soutěži.

Pravidla soutěže "Moje nezapomenutelné vánoce"
Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60. Svůj vánoční příběh musí na portál vložit prorstřednictvím svého profilu. Každý soutěžící může do soutěže vložit maximálně dva příběhy s vánoční tématikou. Mohou to být zážitky z mládí, ale i příběhy z vánoc z posledních let. Přivítáme, když soutěžní příspěvek bude opatřen fotografií, autorskou, anebo z "free" fotobanky. Redakce vybere tři nejzajímavější příspěvky, jejichž autoři získají jako cenu přírodní kosmetiku z našeho e-shopu.

Soutěž potrvá do pátku 23. prosince, vítěze oznámíme v pondělí 26. prosince. Těšíme se na vaše vánoční příběhy!

people-3262905_1280.jpg

 

Vědomostní kvíz a Počin týdne
Dvě ceny rozdáme ještě dnes. Ve vědomostním kvízu měl tentokrát štěstí pan Jan Pavlík. Počinem týdne jsme vyhodnotli příspěvek pana Mirka Hahna s názvem "Konečně mám taky fotomlhovky".  Oběma soutěžícím mužům gratulujeme a posíláme jim kosmetický dárek.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Nováková
Upozornění, dnes jsem bedlivě přečetla podmínky pro soutěž Moje nezapomenutelné vánoce. Pokud se příspěvky budou registrovat v tomto roce, tak 23. prosince je v neděli a tím pádem pak 26.12 je ve středu pokud kalendář v mobilu nelže.Není to jistě až tak moc důležité, ale jen pro pořádek.
Eliška Murasová
Blahopřeji oběma pánům! Těším se na vánoční příběhy.
Danuše Stočesová
Také gratuluji jistě výtečným vítězům, Vánoce slavím již ode dneška, dala jsem první dárek, mám již stromeček. Pokud zažiji nějaký hezký příběh, tak se o něj ráda podělím. Mějte se hezky milí přátelé
Jitka Hašková
Gratuluji výhercům.
Zuzana Pivcová
Gratuluji výhercům. Téma soutěže je pěkné a aktuální, i když my, "služebně starší", jsme už kdysi o vánocích psali. Ale od té doby přibyla spousta lidí a s nimi i jejich zážitky, takže se těším, pište, prosím!
Alena Tollarová
Blahopřeji a těším se na vaše vánoční příběhy.
Libuše Křapová
Týjo, těším se na příběhy :-) A gratuluji vítězům :-)
Věra Ježková
Blahopřeji Mirkovi H. k ocenění bezva článku. :-) Nová soutěž se mi líbí. Bohužel mé jedny nezapomenutelné Vánoce byly příliš zlé na to, abych svůj příběh zveřejňovala.
Dana Puchalská
Gratulace oběma pánům i ode mně.
Eva Mužíková
Dobrý námět na soutěž..Gratulace výhercům i ode mne.
Alena Vávrová
Novou soutěž vítám a oceněným blahopřeji.