Poděkování čtenářům aneb Rok 2018 s "Íčkem"
FOTO: Alena Tollarová

Poděkování čtenářům aneb Rok 2018 s "Íčkem"

29. 12. 2018

Konec roku 2018 se nezadržitelně blíží, proto dovolte, abychom se krátce ohlédli za tím, co se letos událo na portále i60.

Stejně jako v uplynulých letech, i letos jsme se snažili připravovat čtenářům každodenní porci čtení a zábavy. Uspořádali jsme celou řadu soutěží - tipovačky, literární soutěže, fotosoutěže, každý den stovky lidí odpovídaly na otázky ve vědomostním kvízu, každý týden jsme rozdávali našim čtenářům několik cen. Rozšířili jsme řady našich externích redaktorů, kteří pro vás připravovali články na společenská témata, cestopisy, tipy pro zahrádkáře či kuchaře...

I v letošním roce jsme uspořádali několik módních přehlídek v rámci i60 Senior Fashion a nabídli i pár novinek. Například společně s paní Hankou Švejnohovou jsme připravili tři představení v divadélku Skautského institutu, stoleté výročí založení Československa jsme oslavili vlastním projektem s názvem Příběhy naší republiky, na podzim jsme spustili nový e-shop, který se zaměřuje zejména na přírodní kosmetiku, a na konci roku jsme spustili nový projekt Do stovky, jehož cílem je motivovat čtenáře ke zdravému pohybu - chůzi.

Celý rok "šlapal" portál i60 na novém velkokapacitním serveru, který zvládne ukládat obrovské množství dat, především tisíce fotografií, které čtenáři na portál vkládají. Ale i my jsme jen obyčejní lidé z masa a kostí, a tak i nám se podařilo během roku "šlápnout vedle". Občas jsme udělali chybu ve vědomostním kvízu, někdy jsme pozdě vyhodnotili produktové soutěže či měli překlep v datu nebo jméně na karuselu. A nejvíce nás mrzí chybné uvedení roku v našem nástěnném kalendáři na rok 2019. Naštěstí máme milé a tolerantní čtenáře, kteří nám naše "přešlapy" odpouštějí...

A právě vám, čtenářkám a čtenářům, patří největší poděkování. Ano, portál i60 stojí právě na svých čtenářích, kteří se velkou měrou podílejí na jeho chodu. Společně s redakcí tvoří jeho obsah, organizují řadu setkání na různých místech České republiky a svými aktivitami a komentáři motivují nás v redakci naše "íčko" neustále vylepšovat. Dámy a pánové, moc vám za to děkujeme!

Na tomto místě bychom také rádi poděkovali členům Redakční rady - Janě Šenbergerové, Aleně Tollarové, Zuzaně Pivcové a Oldřichu Čepelkovi, se kterými konzultujeme některé redakční záležitosti či připravované novinky. Zároveň zde oznamujeme jednu změnu v Redakční radě - na vlastní žádost z osobních důvodů uvolňuje své místo v radě paní Jana Šenbergerová, kterou nahrazuje paní Ivana Kosťunová. Nejen na redakci, ale také na členy Redakční rady se mohou obracet čtenáři se svými náměty, podněty, připomínkami, které k dění na portálu i60 mají.

Stejně jako v závěru loňského roku i letos udělujeme cenu "Nováček roku". Letos se jím stává paní Hana Nováková. Další cenou je kategorie „Počin roku“, kterým jsme vyhodnotili zpravodajství Oldy Čepelky během cyklistického závodu Leoše Hrádka - "Leoš jede".

 

A co nás čeká v roce 2019?

Bude toho zase dost. Připravujeme pro vás nové literární soutěže a nové fotosoutěže, i dále počítáme s módními přehlídkami a rádi bychom se vrátili i k projektu ekolo Senior Tour. A samozřejmě chystáme i nové projekty. Už nyní můžeme prozradit, že hned v prvních dnech nového roku spustíme speciální bazar s pracovním názvem Senioři sobě, prostřednictvím něhož budou moci čtenáři nabízet či směňovat nejrůznější služby či věci. Chystáme také aktivity pro seniorské kluby - novinkou bude možnost zakládání tzv. Klubových profilů, díky nimž si budou moci členové seniorských klubů jednoduše sdílet své aktivity, pozvánky na nejrůznější akce apod. Rádi bychom dále rozvíjeli a vylepšovali projekt Do stovky a také pokračovali v putovní výstavě fotografií po vybraných městech. A na duben připravujeme další sraz i60 v Praze, spojený tentokrát s oslavou kulatých narozenin známé členky portálu...

Milí Íčkaři, ještě jednou vám děkujeme za vaše letošní aktivity a věříme, že zůstanete s námi i v roce 2019. Čtěte, pište, soutěžte, bavte se s námi.  Portál i60 je přece váš!

Hodnocení:
(5 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Íčko je součástí mého života. Mám ho ráda a vás všechny s ním. Hodně zdraví, štěstí, pohody.
Alena Várošová
Na íčku jsem od r.2014 a vůbec toho nelituji.Ráda se podívám na Fota dne přečtu zajímavé články a vše co mne zajímá.Děkuji redakci,že tady jste pro nás.Moc dobře to napsala Danka Ondreková.Bez snaživých lidí by to íčko nefungovalo.Tak mu přeji jen zdravý kořínek,dobré nápady a příjemné lidi.
Hana Polednová
Děkuji Honzovi za hezká slova, celé redakci a všem na íčku přeji jen to nejlepší. Jsem ráda, že tu jsem a doufám, že ještě dlouho budu. Díky.
Anna Čípová
Íčko mi vstoupilo do života v březnu 2016 a jsem tomu moc ráda, Redakci děkuji za všechny akce, které pro nás v roce 2018 připravila. A do nového roku přeji celému íčku vše dobré.
Hana Novotná
Zuzanko a Honzo Vám oběma děkuji!
Naděžda Špásová
Íčko je jediný portál, na kterém jsem přihlášená a doufám, že to tak bude i v budoucnu. Držím palce nám všem. :-)
Alena Tollarová
Ode mě letí poděkování za celý další rok s íčkem nejen do redakce, ale i za všemi lidičkami z té "naší íčkoparty". Nešlo nepřehlédnout, že přibyly rozhovory se známými osobnostmi a díky nim se určitě pořádně rozrostla čtenářská základna. A paní Hanka Švejnohová udělala pořádný kus práce nejen svými fejetony, ale třemi krásnými představeními. V mysli mám všechna tři. Běží krásná soutěž se škodovkou, projekt Do stovky ... nemůžu vyjmenovávat všechno jmenovitě. Byl to dobrý rok a já se těším na další.
Helenka Červenka
Už si svůj život bez ička neumím představit. Díky za něj a přeji hodně dalších nápadů!!!
Zdenka Jírová
Jsem moc ráda, že patřím do "íčkařské" rodiny. Děkuji redakci za její mravenčí činnost a jak jí, tak všem ostatním kolegům a kolegyním hezkého Silvestra a úspěšný nový rok.
Eliška Murasová
Děkuji Všem zúčastněným za bezvadný rok s íčkem a těším se na pokračování. Mějte zdravý, přívětivý a laskavý rok 2019!
Dagmar Bartušková
Přátelé, jen tak dál - do nového roku 2019...
Zuzana Pivcová
A doufám, že jste postřehli poznámku takřka v závěru článku, že se na duben chystá sraz v redakci. Konkrétní datum ještě není, ale spíš někdy ke konci. Tak si, prosím, neplánujte žádné neodvolatelné akce a už vůbec ne nemoci! :-D
Dana Kolářová
Ať se Íčko raduje !
Eva Mužíková
Jsem ráda, že patřím do této skvělé party. Ano, jedeme dál.
Hana Rypáčková
Přátelé, jedeme dál..
Marie Ženatová
Děkuji ze srdce celé redakci, co pro nás íčkaře všechno dělá a přeji všem mnoho a mnoho dalšího neutuchajícího elánu a nových nápadů...
Soňa Prachfeldová
Byl to dobrý rok 2018 s íčkem. Děkuji Honzovi Raškovi s jeho týmem za neutuchající tvůrčí práci od roku 2012. Děkuji všem , kteří přispívají a sdílejí s námi kus svého života. Je to moc dobrý portál, který nás baví, který podporuje naše zájmy . A my čtenáři zase budeme podporovat s radostí tento portál. Přeji všem, aby rok 2019 byl neméně dobrý, zdravý a šťastný. Díky !
Hana Práglová
Poděkování patří čtenářům,ale v prvé řadě redakci,která se o vše stará. Mnohdy musí řešit menší či větší zádrhely,ale to vše patří k životu. Takže hodně síly,ochoty a fantazie při připravování a realizování dalších zajímavostí!! Díky za to, že se známe a máme!!!
Ilona Kolářová
Děkuji redakci za vše co dělá pro nás čtenáře a přispěvovatele a přeji tomuto portálu úspěšný rok 2019.
Dana Kolářová
Ať to Íčku dobře fotí !
Jitka Hašková
Děkuji redakci íčka a všem ostatním z íčka za všechno. Jsem tu ráda a těším se na další rok. Ať jsou všichni zdrávi, šťastni, ať se jim dobře daří.
Dana Kolářová
Ať se Íčku stále daří !
Elena Valeriánová
Děkuji za další rok s íčkem a íčkaři. Je to skvělé, že právě díky tomuto webu vznikají nová přátelství. Na konci článku mi chybí jedna věta, motto i60.cz: TATO ZEMĚ NENÍ JENOM PRO MLADÉ! Šťastný a veselý rok 2019 přátelé!
Jana Kollinová
Děkuji redakci i60 za zajímavé články i nové projekty, do nichž se zapojilo mnoho aktivních čtenářů a v neposlední řadě mnoho druhů soutěží. Osobně bych ráda vyzvedla redakcí vytvořený prostor pro fotografie íčkařů, který má již delší dobu vysokou úroveň a kvalitu, potěší každého a stačí jen ráno nahlédnout a start do nového dne je plný dobré nálady. Nabídka mnoha rubrik a chatů byla natolik pestrá, že si mohl každý čtenář vybrat blízké jeho zájmům. Do roku 2019 přeji i60 co nejširší základnu registrovaných a aktivních členů, mnoho nových nápadů a trvale vysokou profesionální úroveň.
Hana Nováková
Vážená redakce, vážení íčkaři, chybí už jen maký kousek, aby si rok s rokem podaly ruce a zase jsme byli o kousek starší. Ač tu nejsem dlouho, přesto musím vyjádřit poděkování redakci za obsahovou část, která se podle příspěvků mění častěji či méně, myslím tím obsah různých rubrik. Fotografové si mé poděkování mohli již samostatně přečíst v minulých dnech. Ostatním íčkařům, kteří jsou vlastně těmi, kdo íčko tvoří a bez nich by tisíce z nás denně neusedaly k počítačům, tabletům, aby se mohly začíst do článků, či potěšit fotkami, těm bych do dalších let popřála pište, foťte, sdílejte, nejsme profíci, ale ani oni nejsou bez vad. Každý se realizujte v tom, co vás baví a s čím se chcete s námi podělit. Tak, jako jsme každý originál, tak jsou i naše příspěvky a počítá se s tím, že se někomu líbí víc, někomu méně, někomu vůbec, ale tak to v životě chodí. Ti soutěživí se zase mohou trochu zamyslet nad hádankou či nějakým kvízem, nebo se zúčastnit nějaké vypsané soutěže a že jich je dost. Je tu zkrátka od každého něco, i kuchařinky si přijdou na své.Nějaký nový recept vždy potěší, tak proč ho neposlat dál. Mějte v novém roce hodně zdraví, dobrou mysl, hlavu plnou nápadů a i nadále tvořme spolu tak zajímavý web.. P.S.potěšilo mě ohodnocení redakce, děkuji...
Olga Štolbová
Milé íčko, i ode mne obrovský dík a přání všeho nej, nej do příštího roku i let příštích. Jsem tu s námi všemi moc ráda. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Lenka Hradecká
Já děkuji "íčku", že je. Za příjemné a obohacující virtuální i osobní setkávání. Ať se daří i v roce 2019.
Danuše Onderková
Honzo, tobě i redakci patří veliký dík, nesmím zapomenout, že dík patří i nám všem, neboť redakce a čtenáři tvoří jeden celek. Jeden bez druhého nejsme nic. Jsem ráda, že jsem zde mezi Vámi, kde jsem našla spoustu přátel nejen virtuálně. Bez ička jsem jako bez ruky. Přeji Vám i nám všechno nej, nej, nej do toho dalšího roku 2019. ♥♥♥ :-)
Marie Novotná
Díky za ,,íčko".Přeji všem v redakci i všem íčkařům vše nej...nej....nej.... v novém roce.Íčko jede...a jedeme dál. :-)
Věra Ježková
Milý Honzo a milí všichni v redakci, děkuji vám za přání. Jsem ráda, že jsem s íčkem mohla strávit rok – už jsem někde psala, že díky němu byl bohatší. Přeji vám do nového roku vše dobré. Ráda s vámi zůstanu. :-)
Marie Seitlová
Díky, že ičko je a přeji mu hodně zajímavých nápadů, článků a ať se daří v r. 2019.
Mirka Motyková
Přeji "Íčku" k novým projektům dobrou cestu plnou těch správných, zapálených lidí, hodně čtenářů a mnoho dalších dobrých nápadů. Vše dobré v roce 2019.
Lenka Hudečková
Díky redakci i všem íčkařům a krásný rok 2019 :-)
Dana Puchalská
Ano íčko zkrátka a dobře jede.Ať se mu daří i v dalším roce.
Libuše Křapová
Prostě "íčko" jede :-) A hurá všichni do nového roku s úsměvem :-)
Jana Šenbergerová
Z redakční rady sice odcházím, ale "Íčku" zůstávám věrná. Lepší portál pro seniory jsem "nepotkala". Díky za to, že tu pro nás jste.♥