Pelíšek pro psa
FOTO: fera24.cz

Pelíšek pro psa

15. 12. 2018

Kromě kvalitní stravy, hraček a jiných zábavních věcí potřebuje pejsek i místo pro kvalitní odpočinek. Máme pro vás pár rad, jak se neztratit v široké nabídce tvarů, typů, barev a provedení psích pelíšků. Co víc můžete dopřát vašemu pejskovi než kvalitní spánek?  

sto a materiál
V domě třeba najít vhodné místo kam pelíšek umístíte. Je fajn zvolit místo, odkud bude mít pejsek dobrý výhled, vhodnou teplotu, nebo místo, kde se nejčastěji pohybuje. Další, co je vhodné při výběru zohlednit, je potahový materiál pelíšku. Je potřebné zamyslet se nad tím, kde bude pelíšek umístěn. Bude do něj pejsek chodit čistý, nebo celý od bláta?  Snadné na údržbu jsou pelechy s potahem z eko kůže nebo polyesteru. Takový povrch snadno očistíte vlhkým hadříkem, či kartáčem. Potah lze taky jednoduše sundat a vyprat v pračce!  

Tvar
Pro milovníky spánku v klubíčku přijdou vhod oválné pelíšky, kulaté, nebo ve více hranném tvaru. Pokud vašim chlupáčům stačí se jenom natáhnout a ležet si třeba na boku, postačí pohodlná obdélníková matrace. Mezi top tvary patří klasické obdélníkové pelíšky s vyvýšenými boky. V takovém pelíšku se dobře vyspí snad každý pes. Velikost Velikost musíme vybírat podle našeho pejska. Samozřejmě nevadí, když i menšímu psovi dopřejete obrovský pelech. Záleží jenom na vás a na místě kde bude pelech dávat.  

Máte dva psy?
Když máte dva psy menšího vzrůstu, mněl by vám postačit jeden velký pelech. Když by se ale nevěděli dělit, je dobré zakoupit dva menší, nebo i speciální dvouposchodový, který budou určitě milovat!   Na internete existuje i množství recenzí a testu, které vám při výběru pomohou vybrat ten správný.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Gebauerová
Můj poslední pes vyhodnotil nejlepší pelíšek u mně v nohou.