Bazar. Nová služba pro naše čtenáře
Umíte ušít šaty? Nabídněte svou práci v našem novém bazaru

Bazar. Nová služba pro naše čtenáře

29. 1. 2019

Chcete prodat obraz, darovat knihy či vyměnit si sbírku známek? Chcete pronajmout chatu nebo nabídnout hlídání dětí? Hledáte opraváře pračky, sběratele mincí, brigádníka do vaší rodinné firmy nebo někoho, kdo vám poseká trávu na zahradě? Podejte si zdarma inzerát. Náš nový bazar propojí vaši nabídku s poptávkou a umožní seniorům najít kupce pro své nabízené věci nebo vyhledat možnost přivýdělku.

Jak to funguje?

Chcete-li vložit inzerát, musíte být přihlášeni na portále i60 (nebo se zaregistrovat). Poté kliknete na odkaz Vložit inzerát, vyplníte potřebné údaje, přičemž si můžete zvolit kategorii z nahraného seznamu (Věci, sbírky, pronájmy, služby), případně vložit vlastní kategorii věcí a služeb, dále nahrajete fotografii nabízené věci a kliknete na odkaz Uložit inzerát. Inzeráty s nabídkami jsou označeny zeleně, poptávané věci a služby jsou označeny růžovou barvou.

Hledáte-li určitou věc či službu, kliknete na růžové tlačítko Hledám, dále-si můžete vybrat kraj, kategorii věcí či služeb, anebo přímo vepsat do políčka Vyhledávání konkrétní věc či službu. Pokud najdete, co hledáte, pošlete prodávajícímu vzkaz. Ten se objeví ve Vzkazech na Vašem bazarovém profilu. Na váš bazarový profil se vzkazy se dostanete kliknutím na modrého panáčka v pravém horním rohu (na kraji horní fotografie).

Nový "Seniorbazar" najdete v horní záložce vedle Cestování.

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.9 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivana Huspeková
Lázně Libverda. Dobrý den, je tu někdo, kdo byl v lázních LIBVERDA ?
Miroslava Kubešová
Paní Eva Kučerová si asi plete Seniobazar s klikací soutěží ...
Květuše Pinkasová
Ano,knížečky v Bohumíně nosíme do knihovny, kde se polepí štítkem kniha do vlaku a odvezou je na nádraží do knihobudky a senioři je tam chodí urovnávat anebo si některou i odnesou ne do vlaku ale na přečtení domů. Pak je adresa zase navede zpět.
Hana Práglová
Pro mne nepotřebné knihy nosím přátelům,ti je předávají dál.Když už nejsou zájemci,končí v Knihobudce na vlakovém nádraží a poslouží dalším...
Jiřina Urbánková
Eva Buchtelová - knihy se dají prodat na https://vykupujeme-knihy-online.cz/. Ale jenom ty novější. Chystám se to zkusit.
Jiřina Urbánková
Mně se osvědčila tzv. Knihobudka, která vznikla z vysloužilé telefonní budky. Je blízko našeho domu. Odnosila jsem tam již spoustu knih, svých i knih po prarodičích. Problém je v tom, že si často odsud zajímavé knihy domů i odnáším :)
alena hofírková
Dobrý nápad.Jak píše Eva Buchtelová,také mám spoustu knih po babičce a také je nikdo nechce.Je to škoda,protože knihy jsou v dobrém stavu,mě doma zavazí.
Marie Měchurová
Eva Buchtelová - viděla jsme knihovničky na několika nádražích. Tam můžete knihy věnovat, poslouží cestujícím při delších cestách. Jinak - bazar je prima nápad !! Hned zítra ho vyzkouším.
Eva Buchtelová
Zkouším už poněkolikáté udat knihy,zdarma,domovy pro seniory je nechtějí,nemocnice také ne,vnoučata číst nebudou, a je mi to líto vyhodit,o antikvariátech a knihovnách raději nemluvit.
Jana Baloušková
Také zkusím, jen se obávám, že u nás je málo registrovaných čtenářů. Vím jen o jedné!
Jarmila Nedvídková
Připojuji se k tomu , že je to moc dobrý nápad. Jak jsem nahlédla už má první nabídky.
Věra Ježková
Dobrý nápad i návod. Díky.
Danka Rotyková
Moc dobrý nápad. Děkujeme!
Eva Mužíková
No vida, nová nabídka. Určitě se ujme.
Eva Hynkova
Seniorbazar- úžasný nápad, díky za něj.
Dana Puchalská
Super. Moc dobrý nápad. A jak píše Elena návod je dobře popsaný.
Elena Valeriánová
Tak to je opravdu skvělý nápad. Dobře popsaný návod.