Školní léta
v Českobratrské ul. t.č. Konzervatoř

Školní léta

30. 5. 2019

Do národní školy v Leninově ul.(nyní Masarykova) jsem chodila pouze 1 rok, poté 4 roky do Českobratrské a na 2.stupni ZDŠ do klidové zóny u Nových lázní v Šanově... všude pěšky a s klíčem na krku, byla to přesto krásná léta dětství...

 

 

Hodnocení:
(5.3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Občas se mi nějaká vzpomínka na školní léta taky prožene hlavou. Jsem z vesnice a obě budovy stále fungují. :-)
Zuzana Pivcová
Také si ráda vzpomínám na školní léta v Lomnici nad Popelkou, zvlášť, když budova školy byla spjata s naším tatínkem - architektem, stavitelem. O to hůře se mi pak po jeho smrti stěhovalo v 8. třídě nedobrovolně jinam.
Růžena Kuželková
Myslím si,že na školní léta ve věku "seniorském" vzpomínáme s nostalgií.Já například - konec školního roku,při rozdávání vysvědčení,všechna děcka přišly s kytičkou a pak pár "vyvolených" odnášel svazky květin p.učitelce domů,kde jsme byly obdarovány kakaem a nějakou tou buchtičkou,je to zvláštní,že člověk si to po desetiletí pamatuje.Přeji hezký(v Plzni) slunečný den.