Byla jsem u toho!
FOTO: autorka

Byla jsem u toho!

27. 9. 2019

A u čeho? No přece na modní přehlídce nejen pro 55+ ve Zlíně, konané dne 24.září 2019! Nejdříve jsem doma váhala zda mám jet, či nemám jet.

Nikdy jsem na takové akci nebyla. Nejen proto, že míry modelky jsem nikdy neměla a mít asi ani nebudu, ale také proto, že jsem si vždy říkala, že na mé tělo modelky stejně žádné modely mít nebudou. Netušila jsem, že toto je modní přehlídka i pro nás, které máme nějaké to kilo navíc.....co kilo, rovnou hned několik kil!

Mé představy o štíhlých až hubených modelkách vzalo rázem za své, a tato přehlídka mně přesvědčila, že i silnější ženy můžou být nádherně, vkusně, elegantně a decentně oblečené. Všem dámám, které trápí obezita takovou modní přehlídku velmi doporučuji. Navíc toto byla přehlídka napříč generacemi, takže na předváděcím molu jsme mohli všichni vidět matku s dcerou, babičku s vnučkou, děvčata školou povinná jako sestry či kamarádky. Takže opravdu modelky každého věku.  

Diváků se sešlo velké množství, zřejmě se s takovou návštěvností ani nepočítalo, nebot někteří museli i stát. Myslím, že paní Hana Lancová dle názorů jiných dává těmto modním přehlídkám rok od roku latku výše a výše. Vše bylo promyšlené do posledního detailu a výborně zorganizované za což ji patří velký dík a velké uznání! 

Myslím, že ta hodina a půl krásné podívané stála za to. Velkým překvapením bylo vystoupení taneční skupiny, která nám předvedla středověké tance v dobových kostýmech ze 16. století. Na toto vystoupení budu velmi dlouho vzpomínat,  pro mně to byl přímo zlatý hřeb  tohoto odpoledne. 

A v neposlední řadě jsem ráda, že jsem jela, nebot bych v opačném případě byla ochuzená o setkání se skvělými Íčkařkami. A to jak s těmi, které už osobně znám, tak také s těmi, které jsem zde v reálu viděla osobně zcela poprvé.

Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Evo upřímnost za upřímnost.taky si to myslím.Je to náš názor.Daší komentáře netřeba.
Eva Mužíková
Aničko, tak to je dílo, tolik krásných fotek. Mně se modely převážně líbily, ale na některé by se, jen podle mne, hodily trochu jiné. Jitka zářila.
Eva Balúchová
Jako bych tam byla.
Helenka Červenka
Aničko, jsi úplně profesionální reportérka!!!
Marie Měchurová
Aničko, pěkné !! Co já teď budu dělat s tím rozepsaným článkem ?
Zuzana Pivcová
Tak to jsem moc ráda, že se akce povedla a že si o ní díky reportérce Aničce můžu takhle souhrnně přečíst.
Jana Šenbergerová
Ti přede mnou to vyjádřili i za mě. Dík. :-)
Alena Vávrová
Krásná akce, krásně zdokumentovaná, díky Aničko.
Jana Kovářová
Pěkná reportáž a krásné fotky. Anička je šikulka:)))))
Jana Kovářová
Pěkná reportáž a krásné fotky. Anička je šikulka:)))))
Dagmar Bartušková
Ančí, fotky se Ti moc povedly.
Marie Doušová
Nebyla jsem tam a přesto,mi Vaše foto přiblížilo atmosvéru přehlídky . Dík.
Jitka Caklová
Aničko, dík za prima fotky, moc se Ti povedly. Také jsem u toho byla a jsem tomu velmi ráda ♥ :-)
Naděžda Špásová
Aničko, jsi šikulka, moc hezké fotky. :-)
Dana Kolářová
Prima foto-reportáž.
Alena Tollarová
Aničko, pěkně jsi krásnou přehlídku zdokumentovala, fotky se Ti podařily. Také bych si několik modelů vybrala. Koukám, že se nosí černé punčochy, tak jedině toto bych si asi pro sebe odpustila.
Elena Valeriánová
Aničko, děkuji. Zadařilo se! Jen lituji, že jsem tam nemohla být s vámi.
Hana Lancová
Aničko, nádherné fotky. Jsi borec, klobouk dolů. :o)))
Eliška Murasová
Aničko, pěkný článek i fotky!! Klidně bych si pár modelů vybrala.....
Ilona Kolářová
Moc krásná přehlídka.
Hana Nováková
Krásná přehlídka oživená dětmi a vzácně i dobovými kostými. Modelkám to slušelo, několik modelů se líbilo i mně, jistě jste si to užili...
Dana Puchalská
Hezký článek a fakt krásné fotky.