Džíny v každém věku? Ano
Ilustrační foto: ingimage.com

Džíny v každém věku? Ano

5. 10. 2019

Podzimní dny jsou ideální čas, kdy do svého šatníku zařadit nové džíny. Nebo vytáhnout nějaké už původně odložené. Pokud by se totiž někdo chtěl řídit módními trendy, nyní jsou takzvaně in všechny typy. A to i ty, které donedávna byly označovány za absolutně nemoderní.

Na začátek dobrá zpráva pro dámy, které mají poněkud větší bříška či pozadí. V obchodech se po letech konečně objevily džíny s vyšším pasem, tedy ne ty bederní, z nichž leccos vylézá. Zejména pro ženy vyššího věku nebo baculatějších postav je tedy nyní velký výběr.

Módní trendy také velí ústup od džínů velmi úzkých, které pevně obepínají postavu, což zralé ženy vítají. Za módní jsou naopak označovány džíny rovné, mírně rozšířené nebo dokonce volné, které střihem připomínají kalhoty, kterým se v osmdesátých letech říkalo mrkváče. Tedy přesně ty, které ženy nemilosrdně vyřadily z šatníků a řekly: Tak toto si už nikdy neoblékneme. Móda se sice mění, ale právě džíny jsou kusem oděvu, kterému se po právu říká nesmrtelný.

Je jedno, jestli se jedná o kalhoty nebo bundičku nebo třeba košili, obvykle platí, že nositelce sluší, ať je jí dvacet nebo sedmdesát.

Takže, dny se ochlazují a kdo má rád ležérní styl, pro toho jsou džíny, tričko a nějaké to sáčko nebo svetřík naprosto ideální kombinací. Tady je malá inspirace.

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Džíny nosím celý život .
Eva Mužíková
Džíny jsem začala nosit někdy okolo šedesátky... Přišla jsem jin také na chuť, dokonce si troufnu obléknout i slimky. Pochopitelně s vhodnými doplňky, hlavně botami...
Lenka Kočandrlová
Ty roztrhané bych si nikdy nevzala: ono to i na mladých nevypadá dobře,natož na starším člověku! Jakoby byl tak chudý,že nemá ani na zachovalé šatstvo,jen na nějaké vytažené z popelnice! To platí i o úmyslně ošoupaných botách,co jsou ještě k vidění v prodejnách obuvi.
Jitka Hašková
Džíny mám na výlety do přírody, když mi nevadí se umazat. Velmi je mi nepříjemné potkávat lidi v džínách v Národním divadle a i v jiných divadlech a na koncertech např. v Rudolfinu.
Zdenka Soukupová
Džíny nosím moc ráda. Jen se mi nelíbí ty "roztrhané" a slimky, ty určitě nesluší každému. Ale celkově jsou džíny určitě nesmrtelné.
Danka Rotyková
Mám také moc ráda džíny, i když mám i jiné kalhoty. Nejpohodlnější a přesto "šik" jsem si koupila před 2 lety od M&S. Od té doby pro mne nejsou džíny jedničkou, ale dvojkou. ☺
Anna Potůčková
I já je nosím ze všeho nejraději a nejlépe se v nich cítím!
ivana kosťunová
I když nejsem zrovna sportovní typ, džíny nosím ráda, protože se v nich dobře cítím. Džíny, to je pohodlí, volnost, svoboda.
Marie Doušová
Džíny nosím ráda na výlety a brouzdání se psem v přírodě. Jinak raději volím klasické kalhoty a kostýmky. Fotky jsou hezké a sluší to těm dámám velice.
Ivona Lachová
Džíny jsou bezva, jen nesmějí být potrhané. K tomu bundička nebo sáčko, svetřík nebo pelerína - bezva oblečení.
Dana Puchalská
Hurá, džíny.... Jeden z mých nejoblíbenějších kousků v šatníku. A ta kostkovaná šála je super, teď jsem si jednu takovou zrovna koupila. I ostatní šály jsou hezké.
Zdenka Hillová
Jsem ráda ,že jsou džiny stále IN ráda je nosím