Zveme vás do Ungeltu na hru Miss Dietrich lituje. Využijte zvýhodněné vstupné pro čtenáře i60
FOTO: Divadlo Ungelt

Zveme vás do Ungeltu na hru Miss Dietrich lituje. Využijte zvýhodněné vstupné pro čtenáře i60

10. 1. 2020

Portál i60.cz navázal medilní spolupráci s pražským Divadlem Ungelt, díky které budou moci využívat naši čtenáři zlevněné vstupné na vybraná představení. Prvním z nich je hra Miss Dietrich lituje.

Matka a dcera. Regina Rázlová jako Marlene Dietrich a Simona Postlerová jako Maria Riva ve strhujícím rodinném souboji. Láska a sebeláska. Zlatý prach slávy a neúprosný čas. Věčná bitva s minulostí. Kdo zvítězí?

Představení se koná v sobotu 29.2.2020 od 17.00 hodin v Divadle Ungelt v centru Prahy. Čtenářům portálu i60.cz je nabízena výjimečná sleva ve výši 30 procent – jedna vstupenka tak vyjde na 385 korun.

Zvýhodněné vstupenky si můžete rezervovat na pokladně Ungeltu (Malá Štupartská 1). Při jejich nákupu stačí uvést, že jde o akci pro i60.cz. Vzhledem k omezenému počtu vstupenek, neváhejte! Tuto speciální nabídku můžete využít do 15.1.2020.

Hodnocení:
(4.7 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
Ke stažení
Miss_Dietrich-plakat-A2-3.pdf
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Fialová
Jezdím do divadel v Praze na veřejné generálky nebo na dopolední představení pro seniory - vstupenky jsou levné a vyhovuje mi,že nemusím courat večer po Praze.
Alena Tollarová
Tak ráda bych jela. A zrovna 29. února máme v rodině jednou za 4 roky narozeniny. Z toho se "nevykecám", ani nechci. Snad příště se mi zadaří.
ivana kosťunová
Super !! Prý je Rázlová v té roli skvostná !!! Děkuji.