Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60
Ilustrační fotografie: Hana Polednová a Zuzana Pivcová

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60

5. 12. 2019

Konec roku se blíží, ale my ještě nekončíme. Vyhlašujeme poslední letošní "literární" soutěž, jejímž tématem je: "Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60".

Co se vám letos nejvíce líbilo na portále i60? Jaká akce vás nejvíce zaujala? Byl to například některý ze srazů Íčkařů? Nebo některá z besed ve Skautském institutu? Byla vaším nejsilnějším zážitkem některá z našich módních přehlídek nebo výstava fotografií v Jeseníku? Anebo vás oslovil konkrétní článek, rozhovor či blog, který jste si přečetli na portále i60? Napište, jaký byl váš nejsilnější zážitek s portálem i60 v letošním roce.

Vaše příspěvky tentokrát nejsou svázány žádnými pravidly, můžete vyslat do soutěže příběh, glosu, fotoreportáž na dané téma. Posuzovat budeme zejména zpracování textu a samozřejmě nás zajímá obsah, abychom věděli, co se vám na i60 libí, ale i nelíbí.

Soutěž potrvá do 30.12.2019 a vítěze vyhlásíme na Silvestra. Autory tří nejpovedenějších zážitků odměníme kosmetickými dárky. 

 

Hodnocení:
(5.2 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Kořenov byl moc pěkný, zaroluji v paměti.
Libor Farský
Oprava nešikovného vyjádření - trvá téma "Hrátky s češtinou", nikoliv můj pobyt v nemocnici. :-)
Libor Farský
Mne nejvíce bavily různé soutěže "Vtipnější vyhrává", díky jedné z nich jsem vlastně i60 objevil. Potom mne potěšilo, že když jsem založil téma "Hrátky s češtinou", ujalo se a pokračovalo již beze mne, když jsem byl přes půl roku v nemocnici, což trvá.
Hana Rypáčková
Já taky už pochválila a fotky už ani nemám. Odešel ten počítačový disk, ale úpolínová louka je v íčku...Bylo to to nejlepší, co jsem s vámi íčkaři letos prožila....Ale ráda mám i jednodenní setkání...
Anna Potůčková
Na Kořenov asi budeme všichni vzpomínat neboť dle mého to byla ta nej akce
Jindra Hubačová
Elenko, piš znova, rádi si počteme a zkoukneme parádní fotečky-
Elena Valeriánová
A já nevím, já už všechno napsala :-(
Jindra Hubačová
Mým nejsilnějším zážitkem roku bylo seznámení s přáteli z íčka v Kořenově.
Eva Mužíková
Těším se.
Věra Ježková
Už vím.
Ladislav Vesecký
Ale pozor, nesmíte být kritičtí, jinak ztrácíte šanci na jakoukoli výhru.
Jarmila Komberec Jakubcová
Akce Kořenov byla super. Napíší nějaké povídání.
Dana Kolářová
Ať se daří.