Poděkování čtenářům aneb Jaký byl rok 2019 s Íčkem
Beseda pro čtenáře Íčka se Zlatou Adamovskou

Poděkování čtenářům aneb Jaký byl rok 2019 s Íčkem

31. 12. 2019

Konec roku 2019 se nezadržitelně blíží, proto dovolte, abychom se krátce ohlédli za tím, co se letos událo na portále i60. Nejdříve ale rozdáme ceny za poslední soutěže letošního roku.

Poslední soutěží letošního roku byla soutěž s názvem "Můj nejsilnější zážitek s portálem i60". Ačkoliv se této soutěže nezúčastnilo tolik čtenářů, jako to bylo u jiných soutěží, příspěvky, které soutěžící vyslali do soutěže, určitě stály za přečtení. Nebudeme vás tentokrát dlouho napínat, ze soutěžních článků jsme vybrali jako vítězné tyto:

Helena Červenková: Síla íčka
 
Připojujeme také vítěze posledního letošního vědomostního kvízu. Tím se stala paní Jitka Chodorová. Všem oceněným gratulujeme!
 

Jaký byl rok 2019 na portále i60?

Stejně jako v uplynulých letech, i letos jsme se snažili připravovat čtenářům každodenní porci čtení a zábavy. Uspořádali jsme celou řadu soutěží - sportovní tipovačky, literární soutěže, fotosoutěže, denně stovky lidí odpovídaly na otázky ve vědomostním kvízu, každý týden jsme rozdávali našim čtenářům nejrůznější ceny. Rozšířili jsme řady našich externích redaktorů, kteří pro vás připravovali články na společenská témata, nejrůznější rady z oblasti důchodů, cestopisy, tipy pro zahrádkáře i vášnivé kuchaře.

Kromě článků jsme v průběhu roku připravili pro naše čtenáře celou řadu akcí a projektů - byly to jednak besedy se zajímavými lidmi, již tradicí se staly naše módní přehlídky, lidé mohli zaznamenávat své výlety v rámci projektu Do stovky, "psavcům" jsme umožnili zakládat vlastní blogy, lidem, co se rádi sdružují, ale i nejrůznějším seniorským klubům, jsme nabídli možnost zakládat jednoduché webové stránky. Sto let naší republiky jsme společně "oslavili" projektem "Příběhy naší republiky" a na závěr roku jsme spustili nový zajímavý projekt - elektronickou kroniku s názvem Pamětnice.  Zkrátka, aktivit bylo po celý rok dost a dost. Ale to není vše.

Portál i60 se rozrostl o nové příznivce, nové přispěvovatele, o desítky zajímavých příspěvků a stovky nádherných fotografií. Především díky vám - aktivním čtenářům - udělal náš internetový magazín na české mediální scéně pořádný „zářez“. Těšíme se na každý váš nový článek, tipy na výlety, snímky z vašich procházek či dovolených, na vaše postřehy a nápady. A především máme radost z toho, kolik společných akcí a setkání jste prostřednictvím našeho portálu sami zorganizovali a uskutečnili.

Tento náš redakční článek je proto především poděkováním za vaše aktivity na portále i60. A tak kromě výherců našich posledních soutěží obdrží od nás malé dárky i řada našich věrných aktivních čtenářů a spolupracovníků.

A děkovačka nekončí…

Stejně jako v loňském roce i letos udělujeme cenu „Nováček roku“, kterou oceňujeme nově registrované čtenáře a jejich aktivity na portále i60. Letos se jím stává pan Jan Zelenka.

Další cenou je kategorie "Íčkař roku“, kterou jsme se rozhodli obdarovat nejaktivnější čtenářku/čtenáře. Vítězkou této kategorie vyhlašujeme paní Alenu Tollarovou, která se aktivně zúčastnila všech literárních soutěží i všech fotosoutěží a hlavně po celý rok nabízela čtenářům zajímavé tipy na výlety a připravovala ze svých cest desítky reportáží.

Čtenářským "Počinem roku" pak byly podle rozhodnutí redakce vtipné příběhy paní Heleny Červenkové z přípravy vlastní veselky - "Blog novomanželky". 

Velké poděkování patří i organizátorům společných akcí a setkání, které se v průběhu roku uskutečnily na různých místech České republiky v čele s akcí v Kořenově, kterou zajišťovala paní Jindra Hubačová. Děkujeme paní Zdeňce Žichovské za zajištění výstavy fotografií v Jeseníku, rovněž paní Elen Zajíčkové a paní Haně Lancové za organizaci módních přehlídek v Praze a ve Zlíně, díky patří Karlovi Hyndrákovi za pomoc při vytipování hotelů do rubriky Cestování. Poděkování posíláme také kolegům z Redakční rady Ivaně Kosťunové, Aleně Tollarové a Oldřichu Čepelkovi a rovněž programátorům Liborovi Neumannovi a jeho kolegům.

A hlavně, díky všem čtenářům za to, že na portál i60 pravidelně chodí, za to, že jej pomáhají tvořit, a také za to, že klikají na reklamní bannery, díky kterým můžeme náš portál provozovat.

A co vás čeká v příštím roce? Bude toho zase dost. Určitě už nyní začněte pořizovat zimní snímky, protože opět budou fotosoutěže, připravujeme další novinky - projekty a nové soutěže tak, aby se na portál i60 měli jeho čtenáři pořád chuť vracet.

A teď už zbývá poslední věc, a tím je přání do nového roku.

Přejeme všem čtenářkám a čtenářům, aby byl rok 2020 plný radosti, pohody, optimismu a hlavně zdraví. Žijeme v nádherné zemi a v krásné době, proto si nekažme náladu občasným handrkováním politiků, sousedovic hloupostí či občasnou blbou náladou partnera či přítele... Udělejme si každý den aspoň malou radost, ze kterých tak postupně poskládáme mozaiku radostného roku 2020!

Tak tedy na zdraví! 

Za redakci portálu i60
Zuzana Pivcová a Jan Raška

Hodnocení:
(4.9 b. / 38 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Gratuluji všem oceněným a nejen těm,ale i těm co přispívají k chodu portáu.Přeji všem do letošního roku mnoho krásných zážitků s portálem I60.Také poděkování patří členům redakce p.Raškovi a jeho pravé ruce Zuzce bez kterých by portál nebyl,tam kde je dnes..Děkuji.
Dana Puchalská
Karle, super statistika. Koukni se do přátel, děkuji.
Zdenka Jírová
Všem jmenovaným blahopřeji srdečně k jejich úspěchu. "íčko " je můj oblíbený portál a navštěvuji ho skoro denně. každý článek, příběh je zajímavý a obohacuje naše vědomosti. Všem přeji, aby byli úspěšní i v roce 2020.
Karel Hyndrák
Užasný úspěch íčka v roce 2019: 9,7 milionu návštěv, nejvíc 30. září 125.000 návštěv. Nejčtenější článek: "Mužská móda, kterou ženy nesnášejí" 127.000 zobrazených stránek.
Květuše Pinkasová
Děkuji Hance Práglové, že jsem Vás mohla, jako kdysi nová seniorka, na vlastní oči vidět, včetně vedení, poprvé v Poděbradech. Dnes patříte se svým životem, starostmi, svou tvorbou čehokoliv, snahou a soutěživostí do mého života. Děkuji Vám všem, že tady jste a dnes ráda úspěšným blahopřeji.
Helena Votíková
Gratuluji oceněným a děkuji redakci i všem píšícím a fotícím. Jste super.
Jaroslava Handlová
Všem oceněným i redakci blahopřeji. Byl to úspěšný rok! Nový rok 2020 v sobě skrývá dvě dvacítky. Většina z nás již má ty dvacítky splněny třikrát, tzn. že bychom všichni mohli mít v tomto roce náskok?! ♥♥♥To zní optimisticky - tak pojďme dotvářet naše íčko s celou redakcí portálu i60. S novou a ještě větší chutí by tento rok mohl být jednou krásnou, nekonečně dlouhou, radostnou jízdou, plnou drobných epizod. Na zdraví všem!
Eliška Murasová
Srdečně blahopřeji oceněným! Také se skláním před náročnou práci redakce, i jim by měla být udělená cena! Všem nám přeju rok plný nápádů, kreativity, hodně zdraví a chtění vidět věci optimisticky.
Marie Doušová
Všem na i60 hlavně zdraví a mnoho krásných zážitků po celý rok 2020.
Jana Kovářová
Gratuluji všem výhercům, určitě si to zaslouží! Redakci díky za to, že íčko existuje.
Hana Polednová
Blahopřeji všem výhercům a redakci za všechno moc děkuji.
Soňa Prachfeldová
Když čtu ten souhrn aktivit ickaru, včetně ohromné práce redakce s jejimi spolupracovníky, jsem velmi dojatá. Náplň portálu se neustále zvyšuje, úroveň a vylepšování neustále roste. A tento portál z pocatku založili pouze 2 lidé - Jan Raška se svým švagrem. Od te doby uplynulo 8 let a proměna úžasná. Děkuji všem, přeji do roku 2020 pevne zdraví, energii, úspěch a spokojený osobní život! Blahopřeji oceněným ,dekuji i za me ocenění , mé poděkování všem, kdož obohacují tento portál svými příspěvky. Všem zdraví, štěstí v roce 2020!
Marie Foltýnová
Blahopřeji všem oceněným.Všichni zde jmenovaní si toto zaslouží.Těším se na setkání se všemi známými i zatím neznámýmí přáteli ,ať už je to kdekoliv.Třeba v lednu v Praze.
Hana Práglová
Na tomto portálu jsem od jeho začátku.Přivedla jsem zde pár dalších lidí.A všichni vidíme,že íčko je jako whisky-čím srarší,tím lepší!!! Děkuji všem,kteří se o ně starají.Rok pomalu končí,další za chvíli začne...Kéž by těch začátků a konců bylo co nejvíc..!!!
Marie Novotná
Blahopřeji výhercům a redakci děkuji za íčko. Moje pozornost by se dala nazvat závislostí. I když nepíšu, jsemtu.
Alena Tollarová
Já jsem íčkař roku? Nemám připravenou žádnou děkovnou řeč a toto ocenění přijímám tak trochu s rozpaky. Netajím se tím, že web i60 se stal součástí mého bytí a život bez něho si už ani neumím představit. Psaní a fotografování mě baví a ukládat si vše jen do šuplíku postrádá smysl, takže seberealizace tady mě mě svým způsobem nabíjí a posunuje dál. Děkuji a současně blahopřeji všem ostatním oceněným ve všech kategoriích a doufám, že se se všemi budeme potkávat v novém roce dál, nejen na stránkách i60, ale při dalších osobních setkáních. Krásný rok 2020!
Anna Potůčková
Všem vyhrávajícím moc gratuluji a redakci děkuji, že stránky se staly součástí mého života a našla jsem zde spřízněné duše!
Dana Kolářová
Výhercům blahopřání, redakci poděkování a celému Íčku pevné zdraví přeji.
Alena Vávrová
Blahopřeji všem oceněným a děkuji jim a též redakci za všechny pěkné chvíle s íčkem.
Zdenka Soukupová
Připojuji se ke gratulantům. A děkuji všem z redakce za trpělivost s námi a za to že íčko vůbec existuje. Připíjím na zdraví. Nashledanou v příštím roce.
Eva Mužíková
Všem výhercům gratuluji, bylo to hezké počteníčko.
Jan Zelenka
Velký dík redakci za dvojí ocenění, za to, že existuje íčko, a všem, kteří na íčko přispívají čímkoli a obohacují tak náš život.
Marie Seitlová
Gratuluji všem výhercům a všem na ičku i výborné redakci přeji v roce 2020 hodně zdraví, štěstí,pohody a spoustu nápadů a krásných fotek.
Helenka Červenka
♥Děkuji za dvojí ocenění a gratuluji dalším výhercům. Íčko je pro mne srdeční záležitostí, život bez něj si dovedu jen těžko představit. A síla íčka, jak jsem o ní psala ve vítězném článku? Jen dva příklady z poslední doby, určitě jste si přečetli ta slova pochopení, naděje, obav a přání všeho dobrého ať už velké bojovnici Evě B. nebo štěňátkům Aničky Potůčkové. Íčko, jsme rádi, že jsi, že máme takového správného redaktora v čele a že máš spoustu pravidelných přispěvovatelů a čtenářů!!!♥
Vladislava Dejmková
Gratuluji oceněným, ale myslím si, že poděkování si zaslouží všichni, kdo na portál přispívají. Osobně chci poděkovat hlavně Zuzce Pivcové, za to, že se trpělivě prokousala mými dlouhými články a opravovala moje chyby.
ivana kosťunová
Gratuluji všem oceněným a sluší se také poděkovat těm, kteří se celý rok starali , aby portál fungoval, věnovali mu svůj čas, energii a kreativitu . Kdyby existovala soutěž o tvář portálu, nominovala bych Zuzku Pivcovou a Jana Rašku. Díky oběma.
Věra Ježková
Blahopřeji vítězům. :-) Já už jsem svoji první cenu vyhrála v podobě krásného přátelství s nováčkem roku a jedním z vítězů. Děkuji redakci za příjemný rok strávený s portálem a přeji všem jejím členům dobrý příští rok. ♥
Hana Nováková
Gratulace výhercům a oceněným. Další rok je před námi, tak zůstaňte na íčku, pište, foťte a s námi ostatními se podělte. Krásný nový rok plný zdraví...
Libuše Křapová
Gratuluji všem oceněným a všem nám společeně přeji do nového roku hodně dalších krásných akcí a zážitků :-)
Danka Rotyková
Všem nejšikovnějším i těm ostatním šikovným (co nebyli oceněni), přeji do dalšího roku zdraví a mnoho tvůrčího elánu. Bez Vás už by mi v životě něco chybělo, děkuji proto za Vaše články, fotografie i diskuzní příspěvky. Na shledanou v lednu 2020.
Naděžda Špásová
Nejdříve chci poděkovat za výhru v poslední letošní soutěži, pak chci pogratulovat všem výhercům a oceněným íčkařům a nakonec chci popřát redakci a nám všem do roku 2020 štěstí, pohodu a hlavně zdraví. (✷‿✷)
Elena Valeriánová
Všem oceněným srdečně gratuluji. A jedeme dál!
Marie Ženatová
I já ze srdce gratuluji všem výhercům a moc a moc děkuji celé redakci portálu i60 a přeji mu do roku 2020 jen vše nej, nej !
Dana Puchalská
Gratuluju všem vítězům. Ano rok 2019 byl s íčkem vyloženě nabitý zajímavými akcemi.
Jitka Hašková
Oprava, dala jsem 5 *. Už mě napadlo se na to podrobně podívat.
Jitka Hašková
Gratuluji všem výhercům a oceněným. Všichni si to zaslouží. Ještě asi nejsem pořádně vzhůru, protože jsem si myslela, že dávám článku 5 hvězdiček, ale pak vidím jenom 3. Omlouvám se za chybu.