Soutěž: Prázdniny v čase

Soutěž: Prázdniny v čase

14. 8. 2013

Spěchala. Zase prázdniny. Nejvyšší čas vyrazit. Vběhla do komory, provázel ji křik, hašteření dětí ani nerozsvítila, jen nervózně šmátrala v regále. V tom se ozvala rána. Trhnula sebou a vzápětí ucítila lehkou vůni svého dětství a prázdnin. V tmavé komoře kousek od ní vytékal z rozbité sklenice hustý voňavý med.

 

 

 

 

 


Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Pane Libore, děkuji za komentář i za medovinu, ale alkohol je mi už drahný čas zapovězen.
Elena Valeriánová
Hezké a výstižné, málo slov a přece řečeno mnoho. To já letos měla s medem taky jednu příhodu. Kupovala jsem u známých dvě sklenice medu, chtěla jsem si přechytnout tašku a křáp. A bylo po medu!
Zuzana Pivcová
Vidím Tě, jak se opíráš o klavír v Pelleově vile a říkáš tuhle minipovídku. Byl to hezký den. A Tvá tvorba k tomu přispěla, mám ji ráda.
Libor Farský
Moc hezké. Kdybych měl Vaši adresu, rád bych Vám poslal lahvinku medoviny.
Dana Kolářová
Děkuji všem za milé komentáře a přeji hezký zbytek prázdnin.
Miroslav Štorch
Moc pěkný příspěvek. Chuťové vzpomínky a různé vůně z minulosti máme hluboko uložené v paměti. Také chci napsat jen krátké vyjádření pocitu prázdnin ve verších. Dělám na tom.
Jiří Libánský
V jednoduchosti je krása.
Zuzana Pivcová
To je velmi dobře vyjádřeno, vše v té kouzelné zkratce!
Jana Šenbergerová
Krátký, ale silný příběh. Z toho medu bych byla hodně smutná. Miluji ho. Při dnešní drahotě bych ho i obrečela. :-)