Nákupy

Bestseller, erotický román nebo komiks - jakou knihu letos koupit v Vánocům

Dárky na Vánoce jsou opět aktuální. Potěšte své blízké příběhy, ke kterým se mohou vracet - kupte jim knížku. Bude to pokračování úspěšného bestselleru, erotický román nebo jedna z nejnovějších filmových publikací?  

14. 11. 2019 Jana Nevěčná

Vycházková hůl uleví při chůzi, ale je i vhodným módním doplňkem

Mnoho lidí, kteří mají problémy s chůzí, nedají na radu ortopeda, aby si pořídili hůl, protože se za ni stydí. Elegantní vycházková hůl přitom byla dříve jedním z běžných módních doplňků mužů i dam ve vyšším věku.

13. 11. 2019 Redakce

Kde se vzaly zásnubní prsteny? Od rákosí po diamanty

Prsten z rákosí, kůže, slonoviny – i tak vypadaly zásnubní prsteny v historii. Římanky měly dokonce jeden prsten na doma a druhý do společnosti. Středověcí šlechtici kladli důraz na význam drahokamů a nejvýše si cenili vášnivého rubínu.

21. 10. 2019 Jana Nevěčná

Nakupování jako zábava, ale i závislost

Patříte k lidem, kteří nejenže denodenně nakupují, ale nakupují rádi a dokonce chodí do obchodů a nákupních center, i když momentálně nic konkrétního nepotřebují?

19. 10. 2019 Redakce

Soutěž o italské šperky Berman creazioni

V průběhu prázdnin mohli čtenáři soutěžit o italské šperky Berman creazioni. Podmínkou soutěže bylo navštívit prodejní stánek v OC Smíchov. Nyní mají možnost soutěžit o šperky i mimopražští čtenáři.

1. 10. 2019 Redakce

Za co nejvíce utrácejí senioři v Česku? Za jídlo, knihy a dárky pro vnoučata

V České republice v současné době nežijí zdaleka jen senioři, jejichž jediným příjmem je starobní důchod. Podle Českého statistického úřadu prudce narůstá počet pracujících důchodců, jen za rok 2018 jich přibylo více než 17 tisíc.

21. 9. 2019 Redakce

Slevové letáky. Jsou zatracované i žádané

Sedmdesátiletá Eva si každý týden naplánuje, co do kterého obchodu půjde koupit. Řídí se slevovými letáky. Žije v centru Ostravy, možností má mnoho. Kvůli některých věcí neváhá jet tramvají ani do vzdálenějších čtvrtí.

17. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

V Praze - Radotíně otevřeli největší prodejnu kol a lyží v Česku

V pražském Radotíně otevřela své prostory společnost Ski a Bike Centrum. S celkovou plochou areálu kolem 8 500 metrů čtverečních půjde o jednu z největších prodejen cyklistického a lyžařského vybavení v České republice.

30. 8. 2019 Redakce

Jak správně nosit šperky, aby vynikly

Navléknout si spoustu prstenů najednou, míchat bílé a žluté zlato nebo kombinovat bižuterii s diamanty. Takových a mnoha dalších přešlapů se dopouštíme ve snaze nechat vyniknout svým šperkům.

29. 8. 2019 Jana Nevěčná

Jak na nákupy: Neplaťte zbytečně víc, než musíte

Ceny mnoha potravin se v poslední době výrazně zvýšily. Jenom za takové klasické suroviny jako jsou třeba brambory, petržel nebo cibule dnes dáte za zhruba dvakrát tolik co před pěti lety.

13. 8. 2019 Redakce