Nákupy

Slevové letáky. Jsou zatracované i žádané

Sedmdesátiletá Eva si každý týden naplánuje, co do kterého obchodu půjde koupit. Řídí se slevovými letáky. Žije v centru Ostravy, možností má mnoho. Kvůli některých věcí neváhá jet tramvají ani do vzdálenějších čtvrtí.

17. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

V Praze - Radotíně otevřeli největší prodejnu kol a lyží v Česku

V pražském Radotíně otevřela své prostory společnost Ski a Bike Centrum. S celkovou plochou areálu kolem 8 500 metrů čtverečních půjde o jednu z největších prodejen cyklistického a lyžařského vybavení v České republice.

30. 8. 2019 Redakce

Jak správně nosit šperky, aby vynikly

Navléknout si spoustu prstenů najednou, míchat bílé a žluté zlato nebo kombinovat bižuterii s diamanty. Takových a mnoha dalších přešlapů se dopouštíme ve snaze nechat vyniknout svým šperkům.

29. 8. 2019 Jana Nevěčná

Jak na nákupy: Neplaťte zbytečně víc, než musíte

Ceny mnoha potravin se v poslední době výrazně zvýšily. Jenom za takové klasické suroviny jako jsou třeba brambory, petržel nebo cibule dnes dáte za zhruba dvakrát tolik co před pěti lety.

13. 8. 2019 Redakce

Správný výběr náušnic podtrhne styl a krásu ženy

Vybrat si správné naušnice je umění. Dokážou totiž podtrhnout osobitost a styl každé ženy. Ať už dáte přednost výrazným visacím, anebo méně nápadným přímo na ucho, vsaďte na kvalitu a věnujte pozornost i způsobu zapínání.

9. 8. 2019 Jana Nevěčná

Kdo říká, že je stáří moudré?

Naše tělo je neobyčejně důmyslný organizmus. Bohužel občas i trochu svéhlavý. Většinou si dělá, co…

6. 8. 2019 Jan Zelenka

Nákupy z pohodlí domova ulehčí život, ale vyplatí se vědět, jak nenaletět

Dnešní doba s sebou přinesla i možnost nakupování na internetu v pohodlí domova. Už nemusíte obcházet obchody, ani se vláčet s těžkými taškami. Stačí nakoupit na e-shopu nebo internetovém bazaru a nechat si zboží doručit až do bytu.

31. 7. 2019 Redakce

Dárky pro vnoučata. Nezbytnost nebo zbytečnost?

Tu čokoláda, tu plyšák nebo panenka. Nový svetřík, nový obal na mobil. A tu máš penízky a kup si něco, co se ti líbí. A budeš si vždy pamatovat, že to máš od babičky a od dědečka, ano?

6. 4. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Chytře ušetřit na nákupech je možné také v důchodovém věku

Žádného občana České republiky v poslední době již nemůže překvapit, když se ceny zboží v obchodech zase o něco zvýší. Nákupy se proto stávají čím dál složitějšími, protože málokdo si pak můžete dovolit pořídit si všechno, po čem opravdu touží.

6. 3. 2019 Sponzorovaný článek

Naši planetu chrání stovky kutilů i profi opravářů

Spotřebitelské chování, jehož zásadou je nezkoumat, zda se předmět dá opravit, ale jít hned koupit nový, je pro životní prostředí stále víc škodlivé.

30. 1. 2019 Redakce