DSC-0390-1-1.JPG
Autor fotky: FOTO: redakce
zpět

Modelky z Písecké brány na videu


13. 2. 2018

V září minulého roku se v Písecké bráně uskutečnila módní přehlídka s modelkami portálu i60. Ty čtenářky, co se přišly osobně podívat, zažily příjemnou atmosféru na vlastní kůži. A mohly vzpomínat. I já jsem k nim patřila. A nechtěla se smířit s tím, že video, které bylo natáčeno, asi už neuvidím.

O to větší byla moje radost, když jsem minulý týden obdržela mail s odkazem na video od autorky, paní Lídy Fikerové. Okořeněno o humor a fotografie pana fotografa Václava Burle, je to vlastně velmi milá vzpomínka na už téměř zapomenutou akci. Proč až teď, nevím. Natočit video, je jedna věc. Sestřihat jej, je věc další. Neméně náročná. A být se svojí prací spokojen, je asi to nejtěžší. Kdo to někdy dělal, ví, o čem mluvím. Já jsem jen moc ráda, že paní Lída si tu práci dala a video nám nakonec poslala.  

Tato přehlídka měla vícero „ poprvé“.  Poprvé jme byly samy, bez milé produkční Danielky. Poprvé byl představen muž na portálu i60, pan Kolja Marčev. Je báječný! Poprvé jsme prodaly většinu předváděných modelů přímo na místě. Zústaly nám báječné přátelské vazby.

Modelky oblékly modely z butiku Martina, Šaldova ulice 9, Praha Karlín a oblečení z Textil House v Michelské ulici. O modely byl velký zájem.

Ve videu uvidíte krátce i záznam vystoupení vicemistryně ČR, semifinalistky mezinárodních soutěží ve standartních tancích paní Máří Magdalenu Dufkovou. S jedním ze svých tanečních partnerů, panem Zdenkem Zunou, zatančila jive a na závěr přehlídky passo doble.

Děkujeme všem, co se na akci podíleli, i těm, co se přišli jenom podívat. Děkujeme za video.

 

Počet zobrazení: 87